Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności Zgadzam się

Polska dziczyzna
Oferujemy wynajem powierzchni magazynowej w chłodni, w temperaturze - 18 ° C, o pojemności składowej 700 ton.
strona główna | wybierz język: 
O firmie
    Firma Produkcyjno - Handlowa "Kanwil" powstała w 1994 roku i od wielu lat jest wiodącą firmą w zakresie swojej działalności. Firma specjalizuje się w:


    Podstawę stanowi skup dziczyzny, poprzez nasze punkty skupu zlokalizowane na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego oraz współpraca z producentami żywca króliczego. Skup dziczyzny dokonywany jest na podstawie zawartych umów z Regionalnymi Dyrekcjami Lasów Państwowych, nadleśnictwami oraz kołami łowieckimi, które zawierane są na okres kilkuletni oraz umów z producentami żywca króliczego. Ceny na skup dziczyzny ustalane są przed każdym sezonem łowieckim bezpośrednio z zainteresowanymi, z możliwością negocjacji w trakcie sezonu łowieckiego. Nasza firma zagwarantuje Państwu:
 

   Surowiec owocowy pochodzi z regionów Polski południowo-wschodniej o dużych walorach ekologicznych. Mając powyższe na uwadze, nasza firma z kilkunastoletnim doświadczeniem prowadzenia działalności w zakresie skupu i rozbioru dziczyzny oraz żywca króliczego, posiadająca odpowiednie zabezpieczenie techniczne, o dobrej kondycji finansowej, jest gwarantem bardzo dobrej współpracy w zakresie skupu dziczyzny oraz królików.
 
    "Kanwil" charakteryzuje się wysokim uzbrojeniem technicznym oraz wdrożonym i ciągle doskonalonym systemem jakościowym HACCP, gwarantującym wysoką jakość produkowanych wyrobów. Działamy na rynku krajowym i UE. Jesteśmy obecnie jednym z największych w Polsce dostawców na rynku UE wyżej wymienionych asortymentów. Wyposażenie zakładu w nowoczesne maszyny i urządzenia, a także tunel zamrażalniczy i chłodnie składowe o pojemności 1500 ton, gwarantuje odpowiednią zdolność produkcyjną oraz zminimalizowanie oddziaływania zakładu na środowisko zewnętrzne,a także gwarantuje, że produkt finalny spełnia wysokie wymagania stawiane przez konsumentów. Procesy produkcyjne odbywają się zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. Zakład jest pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynarii a kontrola wewnętrzna zapewnia produkowanie wyrobów o oczekiwanej przez konsumenta wysokiej jakości.
 
     W celu zachowania wysokich standardów jakościowych, firma "Kanwil" spełnia unijne wymogi sanitarno-weterynaryjne. Jest zakładem, w którym zachowane są wszystkie systemy kontroli jakości. Biorąc pod uwagę wysokie walory jakościowe surowca, nowoczesną technologię, produkt wytwarzany przez naszą firmę cieszy się dużym uznaniem konsumentów krajowych i zagranicznych.

Naszą dewizą jest dostarczenie produktów najwyższej jakości wyprodukowanych na bazie najlepszych surowców.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
 
Firma Produkcyjno - Handlowa "KANWIL" Sp. z o.o. poszukuje kontrahentów celem nawiązania współpracy w zakresie zamrażania i składowania owoców miękkich. 
 
projekt i realizacja: BigCom